Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense perilica rublja WF3S7021BWID EK000581713
Hisense perilica rublja WF3S7021BWID: EK000581713
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš fritezu na vrući zrak HO6AFBS1S3!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 08.06.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 359,99 €
- Cijena
- 339,00 €
Hisense perilica rublja WF3S7021BW
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense perilica rublja WF3S7021BW
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 46 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 44 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 34 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 58.5 cm |
| Dubina | 43.5 cm |
| Neto težina | 59 kg |
| Bruto težina | 60.7 kg |